
ROTTERDAM – De kantine van Oude Maas is het kloppend hart van de eersteklasser. Niet de nieuwste, niet de mooiste, maar wel een van de meest sfeervolle kantines van de regio Rijnmond. De Wall of Shirts is prachtig. Twee families zijn binnen de vereniging verantwoordelijk voor de kantine en dat is te merken. Eigenlijk is alles er. Snackloket, speeltuin voor de deur, groot scherm, tafelvoetbal, terras, maar boven alles mensen. En die maken in de kantine nu eenmaal de sfeer. Daardoor is de club van voorzitter Ed Lecombte medekoploper in het klassement dat nu door een achttal clubs wordt gevormd.
Goed nieuws in de week dat de club ook de mededeling kreeg dat er een nieuw kunstgrasveld komt dat het met Poortugaal moet delen. De kantine is overigens 30 mei de locatie voor het tweede RTV Albrandswaard Voetbalgala.
De Le Credit Sportif kantinetest is alweer bezig aan het derde seizoen! In het eerste seizoen van de beoordeling van kantines van het hele Rijnmond-gebied zegevierde ZBVH in 2014 en werd in 2015 opgevolgd door het Vlaardingse Victoria’04. We zijn voor het derde jaar op rij op zoek naar een winnaar, wie zegeviert in 2016 en word de winnaar van twee kassamodules en ledenpassen van Le Credit Sportif, ter waarde van 3000 euro? Elke week wordt er een kantine beoordeeld en aan het einde van het seizoen zal een winnaar worden gekroond.
Zie voor Le Credit Sportif: www.lecreditsportif.nl/producten/kassasysteem
Club | Oude Maas |
Plaats | Poortugaal |
Wedstrijd | Trainingsavond |
Kantine | Vooral trainers en ouders = 7.4 |
Sfeer | Gezellig druk |
Staat | Goed, groot maar toch sfeervol |
Standen | Op scherm |
Meubilair | Tafels met stoelen en krukken |
Toiletten | Schoon = 7.3 |
Extra | Groot scherm, vitrine en groot terras |
Credit Sportif | LCS systeem. Bonuspunt |
Prijzen: | Op prijzenbord. |
Koffie | €1,00 |
Bier Tap | Heineken 1,60 |
AA Drink | €1,60 |
Patat met | €1,85= 7.3 |
Eindoordeel 7.4
Stand Oude Maas 7.4 Oud-Beijerland 7.4 FC Binnenmaas 7.4 Soccer Boys 7.4 SVS 7.4 OFB 7.4 Steeds Hooger 7.4 Pernis 7.4 IJVV De Zwervers Rozenburg 7.3 Rijsoord 7.3 GSC/ODS 7.3 VVOR 7.3 Bolnes 7.3 Hermandad 7.3 IFC 7.3 Groote Lindt 7.3 Transvalia/ZW 7.3 ZBC’97 7.3 BZC/Zuiderpark 7.3 Groeneweg 7.3 Spijkenisse 7.3 Meeuwenplaat 7.3 Kocatepe 7.3 PKC’85 7.2 SC Amstelwijck 7.2 DCV 7.2 HWD 7.2 CKC 7.2 |