Indeling districtsbeker categorie II

Indeling districtsbeker categorie II

ROTTERDAM – De KNVB heeft ook de indeling van de categorie II van de districtsbeker bekend gemaakt.

De bekerwedstrijden worden gespeeld op 2 en 3 september, 9 en 10 september en 16en 17 september. Hieronder de indeling:

Poule 2: Celeritas, DVC, Schipluiden en VOB

Poule 4: Goudswaardse Boys, KethelSpaland, NBSVV en Simonshaven

Poule 5: Ammerstol, Be Fair, SPV’81 en Perkouw

Poule 6: FC IJsselmonde, ZBVH, Zinkwegse Boys en Hekelingen

Poule 7: FC Binnenmaas, Poortugaal, LMO en OSV

Poule 9: Manese, SV Ommoord, VVOR en Rohda’76

Poule 10; Excelsior M (2), Naaldwijk, Loosduinen en GONA/Wateringseveld

Poule 12: GSC/ESDO, Quintus, SC Monster en Victoria’04

Poule 13: Moordrecht, Spirit, WDS en Woerden

Poule 14: Excelsior, SNS, PKC’85 en De Zwervers

Poule 15: Hermandad, Hermes DVS, Spartaan’20 en Zestienhoven

Poule 16: MVV’27, Rozenburg, SCO’63 en Stellendam

Poule 17: CION, Duno, DVO’32 en Maasdijk

Poule 18: SC Botlek, DVV’09, GLZDelfshaven en Zwartewaal

Poule 20: Hillegersberg, Soccer Boys, SDV en Zwarte Pijl

Poule 21: Bergambacht, Oudewater, Linschoten en Schoonhoven

Poule 24: Leonidas, Moerkapelle, Rotterdam United en Swift Boys

Poule 25: BZC/Zuiderpark, DRL, OFB en Overmaas

Poule 26: Concordia, Erasmus, Lyra en VFC

Poule 30: MSV’71, Rijnmond HS, Vierpolders en WFB

Poule 32: Egelantier Boys, Herking, OVV en Rockanje

Poule 34: Charlois, FIOS, RVVH (2) en Transvalia/ZW

Poule 35; AGE/GGK, Kamerik, Dilettant en Nieuwerkerk

Poule 44; COAL, Erasmus, NOC/Kralingen en Taurus

Poule 48: ASC, HWD, REMO en Wanica Stars

Poule 49: GSC/ESDO, Victoria’04, Westlandia (2) en SV Madestein

Poule 50: Gouderak, Houtwijk, SJZ en WIK

Poule 51: Blankenburg, Blijdorp en Meeuwenplaat

Poule 53: AGE/GGK, Altior, FC IJsselmonde en VEP

Poule 54: Cabauw, Charlois, DHL en Stompwijk

Poule 55: Delfia, Hillegersberg, SEP en Victoria’04

Poule 56: Besiktas, Haastrecht, Nicolaas Boys en Olympia (2)

Poule 57: BZC/Zuiderpark, Full Speed, HOV/DJSCR en Steeds Hooger

Poule 58: ODB, FC Pretoria, SVH en Stolwijk

Poule 61; OHVV, SVV en VOC (2)