
ROTTERDAM – Geen wedstrijd voor Alexandria’66-trainer Omar Khan in het Paasweekeinde. Dat betekent dat de trainer van de Rotterdamse tweedeklasser die overstapt naar het tweede elftal van Nieuwerkerk zich kan gaan voorbereiden op het duel met het reeds gedegradeerde Alblasserdam. “Die kunnen vrijuit spelen en wij willen voor de achtste of negen plaats in de poule gaan. Niet helemaal naar tevredenheid, maar wij zijn dan ook weer met een nieuwe groep begonnen. Alexandria’66 kwam laat op gang, maar heeft na de winterstop gelukkig voldoende punten gehaald om niet in de gevarenzone terecht te komen in deze fase van de competitie. Dat is lastig, want het ligt dicht bij elkaar,” aldus Khan. Over diens overstap naar Nieuwerkerk zegt hij een nuchtere keuze gemaakt te hebben. “Ik werk graag bij een trainer waar ik nog iets van kan leren. Dat was bij Jack van den Berg en dat wordt bij Claudio Braga ook zo. Ik wil op zaterdag mijn zoon zien voetballen, dus dat beperkt je keuzes in deze regio. Ik had naar een derdeklasser gekund, maar mijn zoon gaat voor. Dus het tweede elftal van Nieuwerkerk op zondag en mij als trainer door ontwikkelen. Ik heb gelezen dat dit een degradatie is, maar zo zie ik het zelf niet.”
In 4-4-3 voorspelt een trainer of speler de uitslag van de vier wedstrijden van de regioclubs uit het betaalde voetbal. De uitslag van de duels van de vier Topklassers en drie duels in de regio Rijnmond, waaronder zijn of haar eigen wedstrijd. Voor een juist geraden 1, 2 of 3 krijgt de deelnemer een punt. Voor de juiste uitslag ontvangt de voorspeller bovendien een bonuspunt. Zo ontstaat een nieuw klassement dat met ingang van het seizoen 2015-2016 leidt tot de voetbalkenner van het jaar. Reputaties worden zo opgebouwd of afgebroken. De prijs werd in 2015 gewonnen door Hoessin El Jouhri (EBOH) en in 2016 door Nieuwenhoorn-trainer Steef Buijs.
Klasse | Wedstrijd | 1-2-3 | Uitslag |
4: Betaald voetbal | Feyenoord – FC Utrecht |
1 |
2-1 |
Betaal voetbal | Roda JC – Sparta |
3 |
1-1 |
Betaald voetbal | Excelsior – Vitesse |
2 |
1-3 |
Betaald voetbal | Jong Ajax-FC Dordrecht |
1 |
5-0 |
2/3 Divisie | HHC – Barendrecht |
2 |
1-3 |
2/3 Divisie | Quick Boys – SteDoCo |
1 |
2-0 |
2/3 Divisie | Capelle – Jong Almere |
3 |
2-2 |
Overigen | Spijkenisse-Ter Leede |
1 |
1-0 |
Overigen | Kloetinge – Rijsoord |
1 |
3-2 |
Overigen | OHVV- VFC |
2 |
2-2 |
Beker | SVS – Victoria’04 | 1 | 3-1 |
Naam
Fred Koster Mario Meyer Wout Ooms Bert Kamp Mauri Cabeza Aad Hagestein Pim van der Hoorn Henk Schouten Winand van Loon Raymond Kraaybeek Danny Wijnstekers Leen van Steensel Roy Waalboer Richard Mank Mark Smeding Peter Houtman Rene Noort Cor den Daas Ben Kinds Raymond Roos Rafael Andrade Gilberto de Wildt Gokan Akgoz
|
Vereniging
‘s-Gravendeel Excelsior (am) SVS Transvalia/ZW BZC/Z’park Zwervers HOV/DJSCR HVC’10 Den Bommel Capelle KethelSpaland Slikkerveer Jong Sparta CKC Dielttant Zinkwegse Boys Feyenoord FIOS Berkel Bolnes MaasstadTediro OHVV Leonidas (zon) Spartaan’20 (zon)
|
Score
13 punten 9 punten 8 punten 8 punten 7 punten 7 punten 7 punten 7 punten 7 punten 6 punten 5 punten 5 punten 6 punten 5 punten 5 punten 5 punten 4 punten 4 punten 4 punten 4 punten 3 punten 3 punten 1 punten |